Tehno Store

МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR 180Х90Х40 5Х300KG

Original price was: 4,890.00 ден.Current price is: 3,990.00 ден.

Бренд: Max
Краток опис: Димензии: 180x90x40cm, Број на полици: 5x300kg, Вкупна носивост: 1500kg, Боја: Галванизирана, Материјал: Метал-Медијапан, Монтажа: Жлебови …

Шифра: 25234

Висина: 180cm
Ширина: 90cm
Длабочина: 40cm
Број на полици: 5
Носивост по полица: 300kg
Вкупна носивост: 1500kg
Боја: Галванизирана
Материјал: Метал-Медијапан
Монтажа: Жлебови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR 180Х90Х40 5Х300KG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart