Tehno Store

МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR 1800X900X400 5X200KG

Original price was: 4,499.00 ден.Current price is: 3,690.00 ден.

Бренд: Max
Краток опис: Димензии (ШхВхД): 180х90х40 cm, Број на полици: 5, Носивост по полица: 200kg, Вкупна носивост: 1000kg,Боја: Галванизирана, Материјал: Метал-Медијапан, Монтажа: Жлебови …

Шифра: 800146

Висина: 180cm
Ширина: 90cm
Длабочина: 40cm
Број на полици: 5
Носивост по полица: 200kg
Вкупна носивост: 1000kg
Боја: Галванизирана
Материјал: Метал-Медијапан
Монтажа: Жлебови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR 1800X900X400 5X200KG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart