Tehno Store

МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR PLUS 213Х120Х60 5Х250KG

7,590.00 ден

Бренд: Max
Краток опис: Димензии: 213x120x60cm, Број на полици: 5x250kg, Боја: Галванизирана, Материјал: Метал-Медијапан, Монтажа: Жлебови …

Шифра: 25237

Висина: 213cm
Ширина: 120cm
Длабочина: 60cm
Број на полици: 5
Носивост по полица: 250kg
Вкупна носивост: 1250kg
Боја: Галванизирана
Материјал: Метал-Медијапан
Монтажа: Жлебови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR PLUS 213Х120Х60 5Х250KG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart