Tehno Store

МЕТАЛЕН РАФТ MAX HR 2181 1770х1600х600 4х600KG

10,790.00 ден

Бренд: Max
Краток опис: Димензии (ВхШхД): 177х160х60cm, Број на полици: 4х600 kg, Вкупна носивост: 2400 kg, Материјал: Метал-Медијапан, Боја: Галванизирана, Монтажа: Жлебови …

Шифра: 800568

Димензии (ВхШхД): 177х160х60cm
Број на полици: 4х600 kg
Вкупна носивост: 2400 kg
Материјал: Метал-Медијапан
Боја: Галванизирана
Монтажа: Жлебови
Модел: 2181

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МЕТАЛЕН РАФТ MAX HR 2181 1770х1600х600 4х600KG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart