Tehno Store

МЕТАЛЕН РАФТ MAX PIXY 150Х75Х30 4Х50KG

2,050.00 ден

Бренд: Max
Краток опис: Димензии: 150x75x30cm, Број на полици: 4x50kg, Боја: Галванизирана, Материјал: Метал, Монтажа: Жлебови …

Шифра: 25230

Висина: 150cm
Ширина: 75cm
Длабочина: 30cm
Број на полици: 4
Носивост по полица: 50kg
Вкупна носивост: 200kg
Боја: Галванизирана
Материјал: Метал
Монтажа: Жлебови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МЕТАЛЕН РАФТ MAX PIXY 150Х75Х30 4Х50KG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart