Tehno Store

МI вакум правосмукалка light

Original price was: 7,999.00 ден.Current price is: 6,799.00 ден.

Бренд: XIAOMI
Краток опис:МI вакум правосмукалка light, Совршена комбинација на моќ и лесен дизајн, Лесно се одржува и чисти, Дизајниран да биде полесен и поудобен за употреба

Спецификации

Име на производот – MI вакум правосмукалка light

Работен напон – 21.6 V.

Работна моќност – 220 W.

Капацитет на литиумска батерија – 2500 mAh

Време на работа – (стандарден режим / макс режим)
45 мин / 13 мин (без електрична четка)

Напојување – 26.0 V.

Полнење со струја – 0.5 A.

Време на полнење – Прибл. 5 часа

Капацитет на чаши за прашина – Прибл. 0.5 L.

Тежина – Прибл. 2.3kg.

Бучава – ≤ 79 db.

Димензии – 240 × 148 × 1132 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МI вакум правосмукалка light”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart