Tehno Store

MIDEA вградна плотна MC-HD301

8,499.00 ден

Бренд: MIDEA
Краток опис: Вградна плотна MC-HD301, Контроли на допир, Две зони за готвење (200мм и 165мм), 9 нивоа на моќност, Индикатори за преостаната топлина

MIDEA вградна плотна MC-HD301
 Вградна стаклокерамичка плотна Домино 30цм
 Контроли на допир
 Две зони за готвење (200мм и 165мм)
 9 нивоа на моќност
 Тајмер
 ЛЕД Дисплеј за секоја зона
 Индикатори за преостаната топлина
 Автоматско исклучување
 Заклучување од деца
 Тотална моќност 3000W
 Димензии 288x520x55 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MIDEA вградна плотна MC-HD301”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart