Tehno Store

MS ALPHA M310 тастатура

650.00 ден

Бренд: MsEnergy
Краток опис: MS ALPHA M310 безжичен сет глушец и тастатура, US layout, 2.4 GHz, мембранска тастатура, USB порт (нано рисивер), опсег до 10m

Шифра: 0001209197

MS ALPHA M310 безжичен сет глушец и тастатура, US layout, 2.4 GHz, мембранска тастатура, USB порт (нано рисивер), опсег до 10m,безжичен глушец со резолуција 1600 DPI со 5 копчиња и скрол, црна боја

Glušec bežični RF 
Senzor optički 
Rezolucija [dpi] 1600 DPI
Dugminja 5 + scroll 
Tastatura bežična RF 
Boja Crna 
Interfejs USB 
Wireless 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MS ALPHA M310 тастатура”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart