Tehno Store

MS Energy M10 Електричен Тротинет

Original price was: 25,999.00 ден.Current price is: 21,499.00 ден.

Бренд: MS ENERGY
Краток опис: MS Energy M10 Електричен Тротинет, Големина на тркалото 8,5 ,“Тип на рамка Алуминиум Боја – црно-сива, црно-зелена, Батерија – 36V, 7,5 Ах …
Шифра: (PA)

Нема на залиха

MS Energy M10 Електричен Тротинет

Спецификации

Големина на тркалото 8,5 “
Тип на рамка Алуминиум
Боја црно-сива, црно-зелена
Мотор 350W
Максимална брзина 25 км на час
Батерија 36V, 7,5 Ах
Време на полнење 3-5 ч
Опсег 20-35 км
Вид на сопирачка Задна сопирачка за дискови, предна Е-сопирачка
Максимално оптоварување 100 кг
Дополнителни опции Можност за преклопување
Тежина 14,3 кг
Екран ЛЦД
Светлина предно и задно предводено, рефлектори

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MS Energy M10 Електричен Тротинет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart