Tehno Store

MsEnergy електричен тротинет FLARE

57,999.00 ден

Бренд: MsEnergy
Краток опис: 10 инчи тубелес гуми со гел против бушење, 600W,мотор без четкички, 45km/h (стандардно 25km/h)

Рамка Алуминиум
Големина на гума 10 инчи тубелес гуми со гел против бушење
Номинална моќност 600W,мотор без четкички
Батерија 48V/15Ah smart BMS
Време на полнење 9 часа
Мах. Брзина 45km/h (стандардно 25km/h)
Мах. Опсег до 60km
Мах. Оптеретување 120kg
Водоотпорен IPX4
Кочница Механички сопирачки + варијабилна регенер. кочница
Tежина 29 kg
Суспензија напред & позади
Осветлување напред & позади LED + рамката
Гаранција  24 месеци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MsEnergy електричен тротинет FLARE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart