Tehno Store

MsEnergy електричен тротинет VORTEX Black / Gold

89,999.00 ден

Бренд: MsEnergy
Краток опис: 10 инчи тубелес гуми со гел против бушење, 2 х 1200W,мотор без четкички, 65km/h (стандардно 25km/h)

Рамка Алуминиум
Големина на гума 10 инчи тубелес гуми со гел против бушење
Номинална моќност  2 х 1200W,мотор без четкички
Батерија 52V/18.2Ah
Време на полнење 9 часа
Мах. Брзина 65km/h (стандардно 25km/h)
Мах. Опсег до 70km
Мах. Оптеретување 120kg
Водоотпорен IPX5
Кочница Хидраулични сопирачки + варијабилна регенер. кочница
Tежина 32 kg
Суспензија двојна напред & позади
Осветлување напред & позади LED
Гаранција  24 месеци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MsEnergy електричен тротинет VORTEX Black / Gold”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart