Tehno Store

MsEnergy електричен велосипед CITYZEN C102

74,999.00 ден

Бренд: Ms Energy
Краток опис: Мотор: 36V 250W заден мотор, БАТЕРИЈА: 36V 9.6Ah 345Wh, Опсег: до 70 км, Екран: Интегриран LED дисплеј

Мотор: 36V 250W заден мотор
БАТЕРИЈА: 36V 9.6Ah 345Wh
Опсег: до 70 км
Екран: Интегриран LED дисплеј

ВИЛК: Цврста вилица
КОМУТАТОР: Единствена брзина
Кочница: Механички дискови сопирачки 140 мм напред, 160 мм заден
ГУМИ: 24*3.0, HD гуми
Полнач: 42V 2 A
ТЕЖИНА: 26,5 кг (со батерија и двата носача)
ДИМЕНЗИИ: 1.785*665*1.050 мм
СЕРТИФИКАТ: EN15194:2017

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MsEnergy електричен велосипед CITYZEN C102”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart