Tehno Store

MsEnergy електричен велосипед STREETFLEX i20

55,999.00 ден

Бренд: MS ENERGY STREETFLEX i20 (2024)
Краток опис: Мотор: 36V 250W заден мотор, БАТЕРИЈА: 36V 7.8Ах, 280Wh, REACH: до 50 км, Екран: LCD дисплеј со NFC отклучување

Мотор: 36V 250W заден мотор
БАТЕРИЈА: 36V 7.8Ах, 280Wh
REACH: до 50 км
Екран: LCD дисплеј со NFC отклучување

ВИЛК: Цврста вилица
Менувач: Шимано со 6 брзини
Кочница: Механички дискови сопирачки 140 мм напред, 160 мм заден
ГУМИ: CST 20*2.125, гуми
Полнач: 42V, 1.5 A
ТЕЖИНА: 22,1 кг (со батерија)
ДИМЕНЗИИ: 1.580×580×1.100 / 900×420×800 мм
СЕРТИФИКАТ: EN15194:2017

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MsEnergy електричен велосипед STREETFLEX i20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart