Tehno Store

MsEnergy електричен тротинет URBAN 500

39,999.00 ден

Бренд: MsEnergy
Краток опис: 10 инчи тубелес гуми со гел против бушење, 500W,мотор без четкички, 35km/h (стандардно 25km/h), 120kg

Рамка Алуминиум
Големина на гума 10 инчи тубелес гуми со гел против бушење
Номинална моќност 500W,мотор без четкички
Батерија 36V/13Ah smart BMS
Време на полнење 7 часа
Мах. Брзина 35km/h (стандардно 25km/h)
Мах. Опсег до 50km
Мах. Оптеретување 120kg
Водоотпорен IPX4
Кочница Диск + Механичка + варијабилна регенер. кочница
Tежина 19 kg
Суспензија напред
Осветлување напред & позади LED
Гаранција  24 месеци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MsEnergy електричен тротинет URBAN 500”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart