Tehno Store

MSI MASTER C300 US тастатура и глувче

710.00 ден

Бренд: MsEnergy
Краток опис: MS MASTER C300 распоред US, жичен, USB, Додатни копчиња: мултимедија, црна боја + глувче

Шифра: 0001218359

MS MASTER C300 распоред US, жичен, USB, Додатни копчиња: мултимедија, црна боја + глувче.

Tehnogija žična 
interfejs USB 
Dopolnitelni kopčiwa multimedija 
Boja Crna 
Dužina kabla(m)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MSI MASTER C300 US тастатура и глувче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart