Tehno Store

Пакет од повеќе производи

49,367.00 ден

Пакетот содржи:

Playstation 4 – 21.990 ден.

Vivax 32” телевизор – 10,499 ден.

Правосмукалка Vivax – 5,999 ден.

Gorenje Соковнил – 3,990 ден.

Vivax Тостер – 2,690 ден.

Тесла блендер – 4.199 ден.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пакет од повеќе производи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart