Tehno Store

Philips BRE275 / 00

4,299.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE275/00, Депилатор, Боја Виолетова, 2 брзини, број на
Шифра: 72475 (SE)

Philips BRE275/00
 Депилатор
 Боја Виолетова
 2 брзини
 број на дискови 21
 глава за бричење
 чешел
 торбичка
 додаток за масажа
 глава што се мие
 четка за чистење
 15V

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips BRE275 / 00”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart