Tehno Store

Philips BRI921 / 00

21,499.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRI921/00, Lumea Advanced IPL, Боја Бело Розева, жичана
Шифра: 72178 (SE-TE)

Philips BRI921/00
 Lumea Advanced IPL
 Боја Бело Розева
 жичана употреба
 250 000 lamp flashes
 додатоци за тело
 лице и за прецизно делување
 спречува повторно раснење на влакна
 5 мода на работа
 сигурен и ефективен и на чувствителните делови
 UV филтер
 бесплатна Lumea апликација
 додаток тример

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips BRI921 / 00”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart