Tehno Store

Philips BT5503 / 85

Original price was: 3,999.00 ден.Current price is: 2,799.00 ден.

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BT5503/85, Тример за брада, Боја Црно Сива, може да се м
Шифра: 33295 (SE)

Нема на залиха

Philips BT5503/85
 Тример за брада
 Боја Црно Сива
 може да се мие под вода
 жично и безжично користење
 1 чешел
 прилагодлива должина за брада 04-20мм
 40 должини
 Тример за нос
 четкичка
 1 час полнење
 60 мин користење
 Battery: NiMH

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips BT5503 / 85”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart