Tehno Store

Philips DST3011 20 Пегла на пареа

3,499.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips DST3011/20, Пегла на пареа, Боја Сина, 2100W, регулирачк
Шифра: 75084 (SE-TE)

Philips DST3011/20
 Пегла на пареа
 Боја Сина
 2100W
 регулирачка пареа 30г/мин
 ударна пареа 140г/мин
 вграден систем за Anti-Calc
 Spray
 Нелеплива керамичка подлога
 Drip stop систем
 удобна рачка
 300мл резервоар за вода
 кабел 1.9м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips DST3011 20 Пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart