Tehno Store

Philips DST3030 Пегла на пареа

Original price was: 3,499.00 ден.Current price is: 2,979.00 ден.

Бренд: Philips
Краток опис: Philips DST3030/70, Пегла на пареа, Боја Зелена, 2400W, регулира
Шифра: 74734 (SE-TE)

Philips DST3030/70
 Пегла на пареа
 Боја Зелена
 2400W
 регулирачка пареа 40г/мин
 ударна пареа 180г/мин
 вграден систем за Anti-Calc
 Spray
 Нелеплива керамичка подлога
 Drip stop систем
 удобна рачка
 300мл резервоар за вода
 кабел 1.9м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips DST3030 Пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart