Tehno Store

Philips GC1742 / 40 Пегла на пареа

2,229.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC1742/40, Пегла на пареа, Боја Црвена, 2000W, регулирач
Шифра: 72843 (SE-TE)

Philips GC1742/40
 Пегла на пареа
 Боја Црвена
 2000W
 регулирачка пареа 25г/мин
 ударна пареа 90г/мин
 Anti-Calc
 Spray
 Нелеплива подлога
 функција за самочистење
 удобна рачка
 220мл резервоар за вода

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips GC1742 / 40 Пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart