Tehno Store

Philips GC4535 Пегла на пареа

Original price was: 4,299.00 ден.Current price is: 3,649.00 ден.

Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC4535/20, Пегла на пареа, Боја Сина, 2400W, регулирачка
Шифра: 72462 (SE)

Philips GC4535/20
 Пегла на пареа
 Боја Сина
 2400W
 регулирачка пареа 45г/мин
 ударна пареа 190г/мин
 Anti-Calc
 Anti-Drip
 Spray
 SteamGlide нелеплива плоча
 функција за самочистење
 вертикална пареа
 Еко функција
 удобна рачка
 ECO setting: 20% energy reduction
 300мл резервоар за вода
 должина на кабел 2м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips GC4535 Пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart