Tehno Store

Philips GC4543 Пегла на пареа

Original price was: 5,299.00 ден.Current price is: 4,499.00 ден.

Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC4543/30, Пегла на пареа, Боја Виолетова, 2500W, регули
Шифра: 72188 (SE-TE)

Philips GC4543/30
 Пегла на пареа
 Боја Виолетова
 2500W
 регулирачка пареа 50г/мин
 ударна пареа 210г/мин
 Anti-Calc
 Anti-Drip
 Spray
 SteamGlide Plus нелеплива плоча
 функција за самочистење
 вертикална пареа
 Еко функција
 удобна рачка
 ECO setting: 20% energy reduction
 300мл резервоар за вода
 должина на кабел 2м

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips GC4543 Пегла на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart