Tehno Store

Philips MG3720 / 15

2,299.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips MG3720/15, Тример за брада и коса, Боја Црна, Мултистајл
Шифра: 33524 (SE)

Нема на залиха

Philips MG3720/15
 Тример за брада и коса
 Боја Црна
 Мултистајлер 7 во 1
 DualCut технологија со два пати повеќе ножеви
 8 алатки за брада и коса
 Додатоци што можат да се мијат
 Гумена рачка што не се лизга
 Челични самоостречки ножеви
 Без потреба од подмачкување
 LED индикатор
 Целосно полнење за 16 часа
 Безжична работа 60мин
 Батерија NiMh
 Вклучени додатоци: Метален тример
 Tример за нос и уши
 Чешел за брада што се нагодува: 3-7 мм
 2 чешли за подникната брада: 1 и 2 мм
 1 чешел за коса: 9 мм
 Кутија за одложување
 Четка за чистење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips MG3720 / 15”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart