Tehno Store

Philips NT5650 / 16

1,889.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips NT5650/16, Тример за нос, Боја Црно Сина, Безжична употр
Шифра: 33459 (se)

Нема на залиха

Philips NT5650/16
 Тример за нос
 Боја Црно Сина
 Безжична употреба
 Тример за детали
 4 прилагодувања на должина
 целосно се мие
 нема потреба од подмачкување
 капаче
 3 чешлиња
 AA battery

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips NT5650 / 16”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart