Tehno Store

Philips правосмукалка FC8294 / 01

8,999.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC8294/01, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност на моторот
Шифра: 71936 (SE)

Philips FC8294/01
 Правосмукалка
 Боја Црна
 Моќност на моторот 2000 W
 Вшмукувачка моќ 375 W
 ниво на бучност 82db
 Собирање на прашина во кеса
 Капацитет на кесата 3л
 Телескопска цевка
 Радиус на користење 9м
 Должина на кабел 6м
 Додатоци: Стандардна Четка
 Мала четка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips правосмукалка FC8294 / 01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart