Tehno Store

Philips S1232 / 41

3,499.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips S1232/41, Машинка за бричење, Боја Црна, Shaver Series 1
Шифра: 33298 (SE)

Нема на залиха

Philips S1232/41
 Машинка за бричење
 Боја Црна
 Shaver Series 1000
 жичана и безжична употреба
 Тример
 четка за чистење
 капаче за заштита
 глава што се движи во 4 правци
 самоостречки сечива

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips S1232 / 41”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart