Tehno Store

Philips S3233 / 52

5,899.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips S3233/52, Машинка за бричење, Боја Црна, Shaver Series 3
Шифра: 33299 (SE)

Нема на залиха

Philips S3233/52
 Машинка за бричење
 Боја Црна
 Shaver Series 3000
 безжична употреба
 четка за чистење
 капаче за заштита
 глава што се движи во 4 правци
 самоостречки сечива
 целосно полнење за 1 час
 60мин бричење со едно полнење
 Индикатор за батерија
 торбичка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips S3233 / 52”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart