Tehno Store

Philips S7940 / 16

10,999.00 ден

Бренд: Philips
Краток опис: Philips S7940/16, Машинка за бричење, Боја Сино Црна, SHAVER7000
Шифра: 33287 (SE-TE)

Нема на залиха

Philips S7940/16
 Машинка за бричење
 Боја Сино Црна
 SHAVER7000
 суво и мокро бричење
 безжична
 глава што се движи во 5 правци
 Тример
 Индикатор за полнење
 Индикатор за чистење
 Bluetooth апликација
 Battery Type: Li-ion
 целосно полнење за 1 час
 50мин бричење со едно полнење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Philips S7940 / 16”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart