Tehno Store

PS4 Hollow Knight

2,190.00 ден

Бренд: SONY
Краток опис: PS4 Hollow Knight. Закопан длабоко под градот Dirtmouth спие Hallownest, цивилизација која се распаѓа. Борба со заразени суштества и ѕверови.

Бренд: SONY
Краток опис: PS4 Hollow Knight. Закопан длабоко под градот Dirtmouth спие Hallownest, цивилизација која се распаѓа. Борба со заразени суштества и ѕверови.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PS4 Hollow Knight”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart