Tehno Store

PS4 Psychonauts 2: Motherlobe Edition

3,690.00 ден

Бренд: SONY PS4
Краток опис: PS4 Psychonauts 2: Motherlobe Edition, Razputin „Raz“ Aquato, обучен акробат и моќен млад психонаут, го остварува својот животен сон да се приклучи на меѓународната организација

PS4 Psychonauts 2: Motherlobe Edition

Razputin „Raz“ Aquato, обучен акробат и моќен млад психонаут, го остварува својот животен сон да се приклучи на меѓународната организација за психичка шпионажа позната како Psychonauts! Но, овие психички супер шпиони се во неволја. Нивниот водач не е ист откако беше спасен од киднапирање, а што е уште полошо, во штабот се крие крт.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PS4 Psychonauts 2: Motherlobe Edition”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart