Tehno Store

PS4 Stray

2,190.00 ден

Бренд: SONY
Краток опис: Stray е авантуристичка игра за мачки од трето лице, сместена среде деталните неонски улички на распаднат сајбер-град и темна средина.

Stray е авантуристичка игра за мачки од трето лице, сместена среде деталните неонски улички на распаднат сајбер-град и темна средина. Погледнете го светот низ очите на скитник и комуницирајте со околината преку играта. Талкајте низ околината, одбранете се од непредвидливите закани и решете ги мистериите на ова непријатно место населено само со роботи и опасни суштества.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PS4 Stray”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart