Tehno Store

PS4 Titanfall 2

83,999.00 ден

Бренд: SONY PS4
Краток опис: Titanfall 2 е еволуција на неговиот претходник и основа за развој на идни продолженија, па дури и нови игри кои ќе внесат свежина во овој жанр.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PS4 Titanfall 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart