Tehno Store

PS4 TMNT: Cowabunga Collection

2,490.00 ден

Бренд: SONY PS4
Краток опис: Компилација од десетина стари Teenage Mutant Ninja Turtles игри што ги паметиме од Sega Genesis, Nintendo и Gameboy аркадните машини и конзоли.

Игрите што ги вклучува Cowabunga Collection се:

• Teenage Mutant Ninja Turtles (Arcade)
• Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time (Arcade)
• Teenage Mutant Ninja Turtles (NES)
• Teenage Mutant Ninja Turtles 2: The Arcade Game (NES)
• Teenage Mutant Ninja Turtles 3: The Manhattan Project (NES)
• Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (NES)
• Teenage Mutant Ninja Turtles 4: Turtles in Time (Super NES)
• Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (Super NES)
• Teenage Mutant Ninja Turtles: The Hyperstone Heist (Sega Genesis)
• Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (Sega Genesis)
• Teenage Mutant Ninja Turtles: Fall of The Foot Clan (Game Boy)
• Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Back From The Sewers (Game Boy)
• Teenage Mutant Ninja Turtles 3: Radical Rescue (Game Boy)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PS4 TMNT: Cowabunga Collection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart