Tehno Store

PS4 Trackmania Turbo

1,290.00 ден

Бренд: SONY PS4
Краток опис: Trackmania Turbo нуди врвно аркадно искуство. Постигнете го најдоброто време на над 200 стази кои ќе ги тестираат вашите вештини. Тркајте се со пријател онлајн или офлајн во split-screen режим.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PS4 Trackmania Turbo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart