Tehno Store

PS5 Dakar Desert Rally

2,790.00 ден

Бренд: SONY PS5
Краток опис: Релито во пустината Dakar ја доловува вистинската брзина и возбуда на најголемата рели трка на Amaury Sport на планетата …

Релито во пустината Dakar ја доловува вистинската брзина и возбуда на најголемата рели трка на Amaury Sport на планетата, со широк спектар на лиценцирани возила од врвни светски производители, вклучувајќи мотоцикли, автомобили, камиони, квадрици и SSV. Играта нуди уникатни предизвици за љубителите на теренски симулации и за обичните љубители на трки. Натпреварувајте се во жестоки онлајн трки со повеќе играчи или движете се низ огромни дивини во single player offline модот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PS5 Dakar Desert Rally”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart