Tehno Store

Rowenta EP2900F0

2,099.00 ден

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP2900F0, Депилатор, Боја Бела-розева, 24 пинцети, Ротир
Шифра: 71852 (SE-TE)

Rowenta EP2900F0
 Депилатор
 Боја Бела-розева
 24 пинцети
 Ротирачка глава
 Ротациони дискови
 Брзини 2
 Масирачки дискови
 Четкичка за чистење
 Торбичка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rowenta EP2900F0”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart