Tehno Store

Rowenta EP4920F0

4,299.00 ден

Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta EP4920F0, Депилатор, Aquasof WET & DRY, Боја корално црв
Шифра: 73468 (SE-TE)

Rowenta EP4920F0
 Депилатор
 Aquasof WET & DRY
 Боја корално црвена
 за депилација на сува и мокра кожа
 24 пинцети
 Ротирачка глава
 Глава за бричење
 Депилација на влакна дури до 0
5мм
 Ротациони дискови
 Брзини 2
 Масирачки дискови
 Подвижна глава
 Додаток за осетливи делови
 чистење на главата под вода
 4 додатоци
 Четкичка за чистење
 Торбичка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Rowenta EP4920F0”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart