Tehno Store

SAMSUNG фрижидер RB34C652ESA/EK

37,999.00 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG RB34C652ESA/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, Инокс, Диспанзер за вода со BPA FREE (неканцероген) резервоар, Дигитал ИНВЕРТЕР мотор

SAMSUNG RB34C652ESA/EK
 Комбиниран фрижидер со долна комора
 Инокс
 ЛЦД Дисплеј
 Диспанзер за вода со BPA FREE (неканцероген) резервоар
 Дигитал ИНВЕРТЕР мотор со 10 години гаранција
 TOTAL NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот
 ALL AROUNG COOLING технологија- еднакво ладење во сите делови на внатрешноста
 POWER COOL /POWER FREEZE опција за брзо ладење и брзо замрзнување
 SpaceMax тенка изолација за извонредно голем простор во внатрешноста
 ЛЕД Осветлување
 Решетка за вино
 Реверзибилна врата
 Фиока за овошје и зеленчук
 Аларм за отворена врата
 9 часа автономен режим на работа
 Бучност 35 dB
 Нова Е енергетска класа
 Потрошувачка на ел. енергија 254 kWh/годишно
 Капацитет на ладење 8 кг/24 часа
 Бруто запремнина 341L (227L+ 114L)
 R600 Гас
 ВxШxД 1853x595x658 мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG фрижидер RB34C652ESA/EK”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart