Tehno Store

SAMSUNG фрижидер RB34T602EB1/EK

Original price was: 37,199.00 ден.Current price is: 34,999.00 ден.

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG RB34T602EB1/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, Црна боја Black Beauty
Шифра: 0001196649

Нема на залиха

SAMSUNG RB34T602EB1/EK
 Комбиниран фрижидер со долна комора
 Црна боја Black Beauty
 Дигитал ИНВЕРТЕР мотор со 10 години гаранција
 TOTAL NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот
 ALL AROUNG COOLING технологија- еднакво ладење во сите делови на внатрешноста
 Mono COOLING технологија на ладење
 POWER COOL /POWER FREEZE опција за брзо ладење и брзо замрзнување
 SpaceMax тенка изолација за извонредно голем простор во внатрешноста
 ЛЕД Осветлување
 Решетка за вино
 Реверзибилна врата
 Фиока за овошје и зеленчук
 Аларм за отворена врата
 18 часа автономен режим на работа
 Бучност 35 dB
 Енергетска класа А++
 Потрошувачка на ел. енергија 256 kWh/годишно
 Капацитет на ладење 13 кг/24 часа
 Нето запремнина 340L (228L+ 112L)
 R600 Гас
 ВxШxД 1853x595x658 мм

Голем капацитет

Сеопфатно ладење

Дигитална инвертер технологија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG фрижидер RB34T602EB1/EK”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart