Tehno Store

SAMSUNG машина за перење алишта WW70T4040EE1LE

Original price was: 28,999.00 ден.Current price is: 23,999.00 ден.

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW70T4040EE1LE, Машина за перење алишта, Бела боја, 7кг, А+++ енергетска класа
Шифра: 0001190298

Нема на залиха

Машина за перење алишта

Бела боја

7кг запремнина на барабанот

 1400 вртежи/мин

LED Дисплеј

12 програми

Steam Wash технологија

Smart Check дијагностика

Last memory

DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција

Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење

Тајмер

Child lock

 StayClean фиока

Drum Clean технологија за чистење на барабанот

Потрошувачка на вода годишно:7400L

Потрошувачка на енергија годишно:153kWh

Ниво на бучава:62/76dB

 А+++ енергетска класа

ВхШхД 850x600x550 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG машина за перење алишта WW70T4040EE1LE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart