Tehno Store

SAMSUNG машина за перење алишта WW80T4540AE1LE

Original price was: 31,999.00 ден.Current price is: 28,999.00 ден.

Бренд: Samsung
Краток опис: Машина за перење алишта, Add Wash, 8кг запремнина на барабанот, 1400 вртежи/мин, А+++ енергетска класа, 5г. гаранција

SAMSUNG машина за перење алишта WW80T4540AE1LE
 Машина за перење алишта
 Бела боја
 Crystal Gloss врата
 Add Wash
 8кг запремнина на барабанот
 1400 вртежи/мин
 КЕРАМИЧКИ ГРЕАЧ
 ЛЦД Дисплеј
 DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција
 14 програми на перење
 Steam Wash технологија на пареа za 99.9% елиминација на сите вируси и бактерии
 Smart Check дијагностика
 Last memory
 Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење
 Тајмер
 Child lock
 StayClean фиока
 Потрошувачка на вода годишно:7400L
 Потрошувачка на енергија годишно:157kWh
 Ниво на бучава:53/74dB
 А+++ енергетска класа
 ВхШхД 850x600x550 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG машина за перење алишта WW80T4540AE1LE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart