Tehno Store

SAMSUNG машина за перење алишта WW90T4020EE1LE

25,999.00 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW90T4020EE1LE, Машина за перење алишта, Бела боја, 9кг, 1200 вртежи/мин, DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција, 12 програми

SAMSUNG WW90T4020EE1LE
 Машина за перење алишта
 Бела боја
 9кг запремнина на барабанот
 1200 вртежи/мин
 DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција
 ЛЦД Дисплеј
 12 програми
 Steam Wash технологија на пареа za 99.9% елиминација на сите вируси и бактерии
 Smart Check дијагностика
 Last memory
 Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење
 Тајмер
 Child lock
 StayClean фиока
 Drum Clean технологија за чистење на барабанот
 Потрошувачка на вода годишно:9400L
 Потрошувачка на енергија годишно:196kWh
 Ниво на бучава:53/74dB
 Нова Д енергетска класа
 ВхШхД 850x600x550 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG машина за перење алишта WW90T4020EE1LE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart