Tehno Store

SAMSUNG микробранова печка MS23F301TAS/OL

7,599.00 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: Боја: сребрена, капацитет: 23 литри, Моќност: 800W, Defrost функција
Дигитален тајмер, ЕКО функција

Боја: сребрена
капацитет: 23 литри, Моќност: 800W, Defrost функција
Дигитален тајмер, ЕКО функција, ќерамичка внатрешност, електронска контрола
Програмирани рецепти за подготовка на храна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG микробранова печка MS23F301TAS/OL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart