Tehno Store

SAMSUNG MS23F300EEK / EOL

6,999.00 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG MS23F300EEK/EOL, Микробранова Печка, Црна боја, Сива рач
Шифра: 74320 (SE-TE)

Нема на залиха

SAMSUNG MS23F300EEK/EOL
 Микробранова Печка
 Црна боја
 Сива рачка
 ЛЦД Дисплеј
 Капацитет 23л
 Надворешна моќност (Микробранови) 800W
 (1.150 W Max)
 Eлектронска контроли
 EPOXY внатрешност
 Стаклена ротирачка чинија

Dual Dial

Систем на тројна дистрибуција
Брза и интуитивна лесна контрола
DUAL DIAL
Контролирај го готвењето побрзо и поинтуитивно. Dual Dial ти овозможува да го поставиш времето на готвење и тежината (грама) или да избереш најдобро поставување на струјата (вати). Може да користиш многу разни опции и попрецизно да ги готвиш јадењата. Нивниот елегантен едноставен дизајн изгледа и многу уредно и модерно
Три брана готват уште подобро од еден
СИСТЕМ НА ТРОЈНА ДИСТРИБУЦИЈА
Биди сигурен дека сè што готвиш е совршено подготвено и вкусно. Уникатниот систем за тројна дистрибуција емитува микробранови во 3 насоки, така што тие достигаат до секој агол и навлегуваат во храната од повеќе насоки. Така, сè е зготвено уште подобро и рамномерно.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG MS23F300EEK / EOL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart