Tehno Store

Samsung полнач со 3 приклучока EP-T6530NBEGEU

2,999.00 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: EP-T6530NBEGEU, Samsung 65W power trio adapter, 1 x USB-C max 65W, 1 x USB-C max 25W, 1 x USB-A max 15W

Бренд: Samsung
Краток опис: EP-T6530NBEGEU

Samsung 65W power trio adapter

1 x USB-C max 65W

1 x USB-C max 25W

1 x USB-A max 15W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Samsung полнач со 3 приклучока EP-T6530NBEGEU”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart