Tehno Store

SAMSUNG правосмукалка JET 60 TURBO VS15A6031R1/GE

16,490.00 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: Правосмукалка JET 60 TURBO VS15A6031R1/GE Максимална потрошувачка на енергија: 410 W, Моќ на вшмукување: 150 W/Напојување: 21,6 V, Време на користење: 5-40 мин.

Максимална потрошувачка на енергија: 410 W
Моќ на вшмукување: 150 W
Време на користење: 5-40 мин.
Работно време: 20 мин.
Ниво на бучава: 86 dBA
Вид на собирање прашина: Мулти циклон
Капацитет за собирање прашина: 0,8 L
Тип на батерија: Литиум-јон
Напојување: 21,6 V
Батерија што се вади
Станица за полнење: Полнач 2 во 1 (носач на ѕид)
Главна Jet Fit четка +2 додатоци

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG правосмукалка JET 60 TURBO VS15A6031R1/GE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart