Tehno Store

SAMSUNG за перење и сушење алишта WD80T4046EE / LE

40,999.00 ден

Бренд: Samsung
Краток опис: Машина за перење и сушење алишта, 8кг пере и 5кг суши, 1400 вртежи/мин, DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранцијаc

SAMSUNG за перење и сушење алишта WD80T4046EE/LE
 Машина за перење и сушење алишта
 8кг пере и 5кг суши
 Бела боја
 1400 вртежи/мин
 DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција
 10 програми за перење
 Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење
 ЛЕД Дисплеј
 Eco Bubble технологија- систем на перење со воздушни меури
 Hygiene Steam (дава на алиштата длабинска и хигиенска чистота со пареа при што се уништуваат сите бактерии и алергени)
 Air wash програми за отстранување на мириси и дезинфекција на облеката
 Drum Clean отстранува 99.9 % од бактериите кои предизвикуваат непријатна миризба во барабанот
 Фиока StayClean овозможува да се испере поголем дел од детергентот со помош на специјално дизајнираниот систем за вода
 Функцијата Bubble Soak помага да се отстрани широк спектар на тврдоглави дамки како крв чај вино шминка и трева
 Б енергетска класа
 Тајмер за одложено перење
 Заштита за деца
 Бучност 54dB
 Димензии 600 x 600 x 850 мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SAMSUNG за перење и сушење алишта WD80T4046EE / LE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart