Tehno Store

SEVERIN правосмукалка BC7046

5,399.00 ден

Бренд: Severin
Краток опис: Влезна моќност: 750 W, Капацитет на вреќичка: 3 L, Филтер: HEPA 13, Tелескопска цевка: 180 cm

Влезна моќност: 750 W
Капацитет на платнена вреќичка: 3 L
Филтер: HEPA 13
Tелескопска цевка: 180 cm
XL премиум црево
Ниво на бучност: 74 dB
Голем работен радиус од: 9 m
Практична рачка за носење
Обемни додатоци за максимална флексибилност:
млазница за тапацир XXL
млазница за паркет XL
и флексибилна четка за процепи

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SEVERIN правосмукалка BC7046”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart